2023 április 06

Értékesítő

munkatársat keresünk

Kétségek nélkül állíthatjuk, hogy napelemben jók vagyunk. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy 2022-ben csaknem többszáz elégedett ügyfél választotta napelem-telepítésre cégünket, a Solar Panel Solutions Kft-t. Személyre szabott napelemes megoldásokkal,  zöld beruházásokkal és mindezek pénzügyi megoldásaival (biztosítások, hitelek) segítjük a magyarországi magánszemélyeket és vállalkozásokat. Cégünk  “erejét”, vezetőink megbízhatósága és munkavállalóink iránti felelőssége mi sem fejezheti ki jobban, mint hogy nehezebb időkben is előre tudunk lépni, fejlődni, bővülni.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • mert változatos feladatokat kínálunk
  • mert egy különlegesen dinamikus, összetartó csapattal dolgozhatsz együtt
  • mert önállóságodat, szakértelmedet nem csak örömmel fogadjuk, de el is várjuk
  • mert minden olyan szakmai támogatást és képzést biztosítunk számodra, amivel a munkádban sikeres lehetsz és folyamatosan fejlődhetsz
  • mert nálunk munkáddal valódi értéket teremthetsz
  • mert csak rajtad múlik, hogy milyen ütemben kaphatsz egyre kihívóbb lehetőségeket

Feladataid lesznek:

  • Személyes és folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, valamint új partnerek felkutatása, partnerlátogatás.
  • Ügyfélkör fejlesztése, vevői igények magas szintű kezelése.
  • A társaság értékesítési stratégiájának végrehajtása.
  • Versenytársak, piaci információk figyelése, azokból riportok készítése és továbbítása a vezetés számára.
  • Napi – heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése

Akkor jelentkezz hozzánk, ha:

  • Határozott és asszertív fellépésed, jó stressztűrő képességed, megoldáskereső attitűdöd van.
  • Az értékesítés szeretetével, ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezel.
  • Megbízhatóság jellemez.
  • Értékesítésben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalatod van.
  • Jó kommunikációs képesség jellemez.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és aktív vezetési tapasztalattal.
  • Munkádat vállalkozói formában látod el.

Amit mi biztosítunk:

  • versenyképes juttatást
  • családbarát, stabil háttérrel rendelkező munkahelyet
  • laptopot, telefont

Munkavégzés helye: országosan bárhonnan végezhető

Fényképes Önéletrajzokat, motivációs levelet bérigény megjelölésével a hr.solarpanel@gmail.com e-mail címre várjuk.

Kapcsolatfelvétel

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!

Küldés +
Üzenet sikeresen továbbítva.
Hiba történt, próbálja meg később.

Ne várjon!
Vegye fel velünk a
kapcsolatot még ma!

Ügyfélfogadás:

Hétfő: 08:00 - 16:00
Kedd: 08:00 - 16:00
Szerda: 08:00 - 16:00
Csütörtök: 08:00 - 16:00
Péntek: 08:00 - 14:00
Szombat: Zárva vagyunk
Vasárnap: Zárva vagyunk

Kapcsolat:

+36-30-121-9069 info@napelemes-megoldasok.hu
Napelemes Iroda: 4026 Debrecen,
Honvéd utca 4. Fsz.1.

Kövess minket:

Ha kérdése, kérése vagy megjegyzése van szolgáltatásainkkal kapcsolatban, forduljon bizalommal munkatársunkhoz alábbi elérhetőségeink bármelyikén.

Adószám: 27727368-2-09
Cégjegyzékszám: 09-09-033653